Geslaagd weekend single/koppeldarttoernooi de Sluus

0
599

Op vrijdag 23 okt en zaterdag 24 okt werd voor de 1ste maal de Sluus single/koppeldarttoernooi gehouden in de zaal achter de snackbar.
In een mooie locatie met zeer goede dartbanen werden de wedstrijden door de goedleidende wedstrijdleiding Dinand Kist in goede banen geleidt. De deelnemers kwamen uit Daarle, Nijverdal,Rijssen,Almelo,Marienberg,Bergentheim en Twenterand.

Op vrijdag 23 okt werd het invitatie singledarttoernooi afgewerkt voor alleen spelers uit de 3e t/m 5e divisie. De opkomst was overweldigend met 51 deelnemers. De spelers werden in 11 poules verdeeld, 7 van 5 en 4 van 4. Er gingen 32 personen naar de W.R en de rest mocht nog aantreden in de V.R. Er werd begonnen om 19.30 en het toernooi was afgelopen om 1.20. Ondanks dit late tijdstip was er alleen maar positieve reacties vooral over de mooi ingerichte zaal om te darten. Er werden 11x 180 gegooid. J Nijboer( Appelmoes), J Geerdink, M Beernink, B Davenschot, J Kiewiet, R de Graaf allen 1x , K Veneberg 2x , Jamie Kelder 3x , R Boertje 1x 171. De hoogste finisch bleef tot aan de finale staan op 121 van Jeroen Geerdink ,maar Jamie Kelder wist in de finale 143 uit te gooien(t19-t18-d16). Jacky Kelder 115 , Simon de Rooij 110 en Jeroen Geerdink 109.

Hier volgen de uitslagen:
W.R 32: 501/5
H Mulder- D Scholman 3-1, H Jansen- W Lamberink 3-1, M Mulder- Z Jaspers 2-3, H Kelder- A Lichtenberg 0-3, Jamie Kelder- H Schuurman 3-0, R ter Bekke- J Nijboer 1-3, R Smit- J Kiewiet 2-3, R Boertje- J Nijboer(grom) 3-2, J Varwijk- P Braakman 0-3, K Veneberg- J Nijboer(appelmoes) 3-1, E Drenth- R v/d Velde 2-3, J Geerdink- M Beernink 3-0, S de Rooij- B Davenschot 2-3, W Jurriens- C Kelder 3-0, R de Graaf- R Aal 3-1, J Bakhuis- D Sein 3-0
W.R 16: 501/5
H Mulder- H Jansen 0-3, Z Jaspers- A Lichtenberg 2-3 , J Kelder- J Nijboer 3-0, J Kiewiet- R Boertje 3-1, P Braakman- K Veneberg 0-3, R v/d Velde- J Geerdink 0-3, B Davenschot- W Jurriens 2-3 R de Graaf- J Bakhuis 3-1
W.R 8: 501/7
H Jansen- A Lichtenberg 4-3, J Kelder- J Kiewiet 4-1, K Veneberg-J Geerdink 1-4, W Jurriens- R de Graaf 1-4
W.R Halve finales: 501/9
H Jansen- J Kelder 0-5
J Geerdink- R de Graaf 5-2
W.R 3e/4e plaats: 501/7
H Jansen- R de Graaf 3-4
W.R Finale:501/9
J Kelder- J Geerdink 1-5(Jamie won de enige leg met 143 check)
V.R 3 voorrondes:
HJ Ramaker- J Klos 0-2, J Kikkert- D Kelder 2-0, G Talen- J Gielians 2-0
V.R 16:
J Schuurman- G Bergsma 2-0, G Dollen- G Talen 2-0, M Dekker- J Davenschot 2-1, C Bergsma- G Dekker 0-2, J Kuipers- J Kikkert 1-2, M Talen- Gerlo Bakhuis 2-1, J van Glis- J Klos 1-2, J Kelder- J Wunnink 2-1
V.R 8:
J Schuurman-G Dollen 1-3, M Dekker- G Dekker 3-2, J Kikkert-M Talen 3-1, J Klos- J Kelder 1-3
V.R halve finales:
G Dollen- M Dekker 2-3
J Kikkert- J Kelder 3-1
V.R 3e/4e plaats:
J Kelder- G Dollen 1-3
V.R Finale: 501/7
J Kikkert-M Dekker 1-4
W.R
1 Jeroen Geerdink(Almelo)
2 Jamie Kelder(Westerhaar)
3 Remco de Graaf(Daarle)
4 Herman Jansen(Wierden)
V.R
1 Marcel Dekker(Westerhaar)
2 Jari Kikkert(Vriezenveen)
3 Gerwin Dollen(Daarle)
4 Jacky Kelder(Westerhaar)
Al deze spelers gingen met een leuke beker en een geldprijs naar huis.

Op zaterdag 24 okt werden de koppels afgewerkt en ook hier voor de eerste maal een goede opkomst met 23 koppels.
De spelers kwamen deze avond uit Almelo,Rijssen,Nijverdal, Bergentheim, Daarle, Zwolle, Zutphen, Beerzerveld,Marienberg en Twenterand.
Deze werden verdeeld in 5 poules,3 van 5 en 2 van 4. Er gingen 16 naar de W.R en 7 koppels naar de V.R. De hoogste uitgooi deze avond werd gegooid door Patrick Hendriks met 118. L Snippe 113, P Hendriks 112, B Ardesch 102, B de Lange 100/112. Er waren 5x 180, M Nijveld 2x, J Fransen,C Kist en B Ardesch ieder 1x.

We begonnen om 19.30 en het was afgelopen om 0.30. Hier de uitslagen:
W.R 16: 501/5
A Reefhuis/E Soepenberg- G Ekkel/M Dekker 3-1, M Riesebos/K Veneberg- J Libbers/A Stoeten 3-0, L Snippe/E Happs- P Klein/H Dijkhoudt 3-0, B de Lange/M Nijveld – W Doek/J Jaspers 3-1, J Fransen/C Kist – M de Blecourt/R Meier 3-0, D Kist/E Drenth- M Schuurs/M Bakker 3-2, M Jansen/R Kikkert- P Hartman/N de Lange 3-0, P Hendriks/B Ardesch- M Meijer/M Dubbink 3-0
W.R 8: 501/7
A Reefhuis/E Soepenberg- K Veneberg/M Riesebos 4-1, L Snippe/E Happs – /B de LangeM Nijveld 4-2, /J Fransen/C Kist- D Kist/E Drenth 4-1, M Jansen/R Kikkert- P Hendriks/B Ardesch 0-4
W.R halve finales: 501/9
A Reefhuis/E Soepenberg- L Snippe/E Happs 5-4
J Fransen/C Kist- P Hendriks/B Ardesch 4-5
W.R Finale: 501/13
A Reefhuis/E Soepenberg- P Hendriks/B Ardesch 7-1!!
V.R 3 voorrondes:
I Brunink/H Leeuwenkamp- J Hagedoorn/B Hofmeier 0-2, M Vos/A Vos- B Davenschot/J Dekker 1-2, H Schuurman/J Kuipers- T Drees/J Varwijk 2-0
V.R halve finales:
J Hagedoorn/B Hofmeier- H Schuurman/J Kuipers 3-1
B Davenschot/J Dekker- P Veldhuis/A Botter 0-3
V.R Finale: 501/7
J Hagedoorn/B Hofmeier- P Veldhuis/A Botter 0-4
W.R
1 Arno Reefhuis/Eddie Soepenberg(Daarle)
2 Patrick Hendriks/Brandon Ardesch(Almelo)
3 Christian Kist/Jan Fransen(Vroomshoop/Rijssen)
3 Lucas Snippe/Edward Happs(Westerhaar)
V.R
1 Patrick Veldhuis/Arjan Botter(Westerhaar)
2 Jeffrey Hagedoorn/Bernd Hofmeier(Westerhaar)
3 Bennie Davenschot/Jos Dekker(Bergentheim/Vriezenveen)
3 Hendrie Schuurman/Johan Kuipers(Westerhaar)

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Typ je naam hier