WesterhaarDigitaal

Samen digitaal verbonden

Diavoorstelling

Twitter

Tweets worden geladen...

Donateur

wordt-donateur.jpg

Evenementen

«
Mei (2012)
»
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3

Weer

Stoekie

stoekkie_300.jpg

De turf werd vroeger om te drogen op een klein stapeltje gezet, dat zijn de verhaaltjes ook: klein en luchtig. De wind kan er van alle kanten doorheen.

Wiekse Ruiterdagen succesvol

Algemeen (Nieuws) 10-06-2007 om 00:00

 

img_3793_medium_400
Op 9 juni werden in Westerhaar de Wiekse Ruiterdagen georganiseerd door de Landelijke Rijvereniging en Ponyclub WWR.
Vorige week kwamen de ponyruiters aan de start, gisteren was het de beurt aan de paardenruiters om in actie te komen. Het weer werkte gelukkig mee en aan deelname had de organisatie niets te klagen.
Er werd een sportieve strijd geleverd aan de Zwembadlaan bij Manege Twenterand.
De organisatie was dan ook meer dan tevreden.
Ook enkele leden van de organiserende vereniging vielen in de prijzen.
Janet Teunis met haar paard Beau behaalden in ring 2 193 punten, dit was goed voor een tweede prijs. Kim Gerrits en haar paard Miss Coco Chanel moesten rijden in ring 3 en 4. In ring 3 reed ze 202 punten bij elkaar en in ring 4 werden maar liefst 209 bij elkaar gesprokkeld. Kim werd hiermee twee keer tweede. Zowel Janet als Kim kwamen uit in de B dressuur.
In het springen klasse L was er succes voor de familie Laarman uit Daarlerveen.
Lianne kwam aan de start met haar schimmel Actross BZ en werd tweede, haar zus Joukje werd vijfde met Vancouver terwijl Bertine aan de start verscheen met Menata en de zesde prijs meenam naar huis. 

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageren

Naam
Email
Bericht