WesterhaarDigitaal

Samen digitaal verbonden

Diavoorstelling

Twitter

Tweets worden geladen...

Donateur

wordt-donateur.jpg

Evenementen

«
Mei (2012)
»
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3

Weer

Stoekie

stoekkie_300.jpg

De turf werd vroeger om te drogen op een klein stapeltje gezet, dat zijn de verhaaltjes ook: klein en luchtig. De wind kan er van alle kanten doorheen.

Vorst niet streng genoeg voor schaatsliefhebbers

Algemeen (Nieuws) 29-01-2009 om 00:00

De vorst houdt de komende tijd wel aan, maar is te licht om een dikke ijslaag te maken. Hier en daar vriest het matig, maar op de meeste plaatsen licht. Dat zei een woordvoerster van het KNMI donderdag.
De ijsdikte blijft steken bij een centimeter of vijf, goed voor een opgespoten stuk land om op te schaatsen, maar te weinig voor grotere wateren.
Tot en met zondag blijft het zonnig, met `s nachts lichte vorst en overdag een paar graden boven nul.
Daarna komt er meer bewolking, waardoor het overdag kouder is en `s nachts minder vriest. Ook kan de wind na het weekeinde aantrekken, waardoor het kouder aanvoelt dan de thermometer aangeeft. Bovendien is er kans op winterse neerslag. (KNMI)

 

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageren

Naam
Email
Bericht