WesterhaarDigitaal

Samen digitaal verbonden

Diavoorstelling

Twitter

Tweets worden geladen...

Donateur

wordt-donateur.jpg

Evenementen

«
Mei (2012)
»
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3

Weer

Stoekie

stoekkie_300.jpg

De turf werd vroeger om te drogen op een klein stapeltje gezet, dat zijn de verhaaltjes ook: klein en luchtig. De wind kan er van alle kanten doorheen.

Jongeren drinken minder vaak, maar wel meer

Algemeen (Nieuws) 08-06-2009 om 00:00

Het alcoholgebruik onder jongeren in Twenterand is in vergelijking met 2003 ‘significant` afgenomen. Dat blijkt uit een recent onderzoek van de GGD. Volgens hetzelfde onderzoek drinken jongeren nu overigens wel meer in een keer dan in 2003.
Het college van B en W van Twenterand haalt deze resultaten aan in antwoord op de vraag van de CDA-raadsfractie wat de resultaten van de anti-alcoholcampagne ‘Happy Fris` in Twenterand zijn. Volgens het college lopen er allerlei projecten, zoals ‘Op Tijd Voorbereid` - een campagne op basisscholen - en voorlichtingsbijeenkomsten voor jongeren. Ook laat het college weten dat er een overeenkomst is gekomen met sportverenigingen. Er zijn geen voordelige drankaanbiedingen meer, zoals ‘happy hours` en ‘piekuren` en er wordt zeker geen gratis drank meer verstrekt. Bovendien wordt aan duidelijk dronken mensen de toegang tot sportclubs geweigerd. (Tubantia)

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageren

Naam
Email
Bericht