WesterhaarDigitaal

Samen digitaal verbonden

Diavoorstelling

Twitter

Tweets worden geladen...

Donateur

wordt-donateur.jpg

Evenementen

«
Mei (2012)
»
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3

Weer

Stoekie

stoekkie_300.jpg

De turf werd vroeger om te drogen op een klein stapeltje gezet, dat zijn de verhaaltjes ook: klein en luchtig. De wind kan er van alle kanten doorheen.

Hardenbergse Ruiterdagen (ponyruiters)

Algemeen (Nieuws) 01-08-2007 om 00:00

concours_03
Op 31 juli was het in Hardenberg de beurt aan de ponyruiters om deel te nemen aan de Hardenbergse ruiterdagen. Ondanks dat het vakantie is zat het programma goed vol. De zusjes Laarman van Ponyclub WWR uit Westerhaar waren ook van de partij.

Jaline kwam in het B springen aan start met Winston en behaalden 56 stijlpunten voor het foutloos afleggen van het parcours en werden daarmee eerste, en in het progressief werd deze combinatie vijfde.In het Z springen reed Jaline met Cazzy en werden zelfs twee keer eerste en zetten ze eveneens de combinatieprijs ( de beste over twee parcoursen)op hun naam.
Esther werd in het B springen tweede met C pony Monica en met C pony Nelis werd ze eerste in het progressief springparcours.
Met B pony Maaike kwam Esther uit in het L springen en werd in beide ringen eerste en ook zij behaalde met Maaike de combinatiepriijs.

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageren

Naam
Email
Bericht