WesterhaarDigitaal

Samen digitaal verbonden

Diavoorstelling

Twitter

Tweets worden geladen...

Donateur

wordt-donateur.jpg

Evenementen

«
Mei (2012)
»
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3

Weer

Stoekie

stoekkie_300.jpg

De turf werd vroeger om te drogen op een klein stapeltje gezet, dat zijn de verhaaltjes ook: klein en luchtig. De wind kan er van alle kanten doorheen.

Gouden Turf ?????

Algemeen (Nieuws) 26-12-2008 om 00:00

winter_667In 1998 is de laatste wedstrijd om de Gouden Turf vereden in Westerhaar-Vriezenveensewijk.
Nu gaat het  de aankomende dagen behoorlijk vriezen, is er dan kans op een Gouden Turf??????

Afwachten, maar nu we er zo aan zitten te denken.
Wie heeft er foto`s of films over de Gouden Turf.Op de site staat nog geen foto van dit evenement en dat is toch wel jammer.

Heeft u beeldmateriaal, stuur een mailtje naar foto@westerhaardigitaal.nl




IJskoud het jaar uit

DE BILT - De laatste dagen van het jaar worden de eerste ijsdagen van het jaar. Op ijsdagen blijft het gedurende een heel etmaal vriezen. In elk geval tot aan de jaarwisseling blijft het winteren, daarna wordt het waarschijnlijk kwakkelen, voorspelt het KNMI.
Aan het eind van het jaar ligt op water van ongeveer 2 meter diep tussen de 4 en 7 centimeter ijs.

Goed schaatsijs hebben we de afgelopen jaren nauwelijks gehad. ``Meestal bleef het bij dun ijs dat na enkele dagen weer verdwenen was.``

Vijf jaar geleden, in de winter van 2003, lag er voor het laatste ijs van enige betekenis. Voor een serieuze ijslaag moeten we terug naar 1997. Toen lag er op sommige plaatsen 32 centimeter.

 

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageren

Naam
Email
Bericht