WesterhaarDigitaal

Samen digitaal verbonden

Diavoorstelling

Twitter

Tweets worden geladen...

Donateur

wordt-donateur.jpg

Evenementen

«
Mei (2012)
»
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3

Weer

Stoekie

stoekkie_300.jpg

De turf werd vroeger om te drogen op een klein stapeltje gezet, dat zijn de verhaaltjes ook: klein en luchtig. De wind kan er van alle kanten doorheen.

De WNT strijd gaat beginnen!

Algemeen (Nieuws) 09-04-2010 om 00:00


logo_wnt_600Vanavond start de eerste officiële fotoshoot voor de twaalf modellen. Deze zal in samenwerking gaan met Avia Tankservice Haarhuis en Dogger Fashion.
Natuurlijk worden de meisjes weer vrolijk gekleed maar ook extra mooi opgemaakt door het team van Trend Line kappers en visagisten. Kapsalon Smelt heeft eerder deze week alle meisjes al onder handen genomen en zal vandaag de ‘finishing touch` doen.
De accessoires zijn met zorg uitgezocht door Klinkhamer Mode, om het plaatje compleet te maken.

Voor de twaalf meiden zal het nagelbijten worden na de shoot, want er zullen vandaag helaas al twee meisjes gaan afvallen in de strijd om de titel Westerhaar`s Next Top Model. Alle ontwikkelingen, maar ook de Fotoshoot van vandaag kunt u vanaf 16.00 uur weer ‘live` volgen via www.westerhaardigitaal.nl. Wilt u uw favoriet volgende week weer terug zien in de race, stemmen kan vandaag nog tot 17.00 uur!

 

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageren

Naam
Email
Bericht